شاتل لند پورتال جامعی است برای پاسخ گویی به همه نیازهای آنلاین کاربران. با توجه به برنامه ریزی های انجام شده بخش های متعدد و متنوعی در آینده نزدیک به بخش های موجود شاتل لند اضافه خواهد شد که رضایت کاربران را تامین کند. شاتل لند در حال حاضر شامل بخش های دانلود، آپلود، گیم و فناوری است که می توانید با مراجعه به هر بخش از سرویس های یاد شده استفاده کنید.
ویژگی های هریک از بخش های یاد شده را می توان به طور خلاصه به صورت زیر عنوان کرد :


دانلود:
جدیدترین و به روزترین فایل ها و برنامه های کاربردی، آموزشی و سرگرمی در حوزه های نرم افزار، آموزش، مستند و زبان بصورت کاملا رایگان برای استفاده ی کاربران در این بخش قرارداده شده است و شما میتوانید به سهولت و با بالاترین سرعت ممکن آن را دانلود کنید.

آپلود:
با ثبت نام در این بخش، 150 گیگا بایت فضا بصورت رایگان برای آپلود فایل ها و برنامه های مختلف در اختیار کاربران قرار داده شده است تا در محیطی امن اقدام به آپلود فایل های خود کنند. کاربران آپلود سنتر شاتل لند امکان آپلود فایل، مدیریت فایل ها از طریق دسته بندی در بخش های مختلف و ارایه لینک مستقیم دانلود، حذف فایل و همه ی امکانات مورد نیاز برای مرتب سازی را در اختیار خواهند داشت.

گیم سنتر:
بخش بازی های آنلاین در شاتل لند شامل پرطرف دارترین بازی های آنلاین است که کاربران با ثبت نام در بخش مربوط به آن امکان شرکت در بازیها را پیدا می کنند. در این بخش بازی های متنوع و گوناگون در دسته بندی های مختلف وجود دارد که پاسخ گوی سلایق مختلف خواهد بود .

فناوری:
بخش فناوری به عنوان یکی دیگر از خدمات شاتل لند به تولید و انتشار به روزترین و داغ ترین خبرها و ویدیوها در حوزه ی IT می پردازد.