جشنواره بسته ترافیک شاتل‌لند  

آغاز جشنواره بسته ترافیک شاتل‌لند

 

بسته ترافیک 30 روزه ویژه شاتل‌لند

کاربران گرامی؛
 شما می‌توانید با خرید " بسته ترافیک 30 روزه ویژه شاتل‌لند" به ترافیک رایگان سرویس اینترنت در وب‌سایت شاتل‌لند دسترسی داشته باشید. این بسته دارای 5000 گیگابایت ترافیک برای استفاده از گروه وب‌سایت‌های شاتل‌لند (شامل دانلود سنتر، آپلود سنتر، گیم‌ سنتر، گیمان و تماشای آنلاین فیلم و سریال) است. گفتنی‌ست در صورت عبور از آستانه مصرف منصفانه ماهانه ، بسته ترافیک شاتل‌لند تا قبل از خرید بسته جدید ترافیک بین الملل اضافه قابل استفاده نخواهد بود.

 کاربرانی که بسته ترافیک پیشنهادی شاتل لند را خریداری کنند، افزون بر دارا بودن امکان ترافیک رایگان در شاتل‌لند، از ترافیک رایگان بیش از 500 سایت پربازدید کشور بهره‌مند خواهند شد.

• بسته ترافیک شاتل‌لند

o قیمت واقعی بسته 20000 تومان قیمت جشنواره 10000 تومان  

زمان فعال‌سازی بسته‌‌ شاتل‌لند: 

 بسته خریداری شده از همان لحظه به مدت یک ماه فعال می باشد و به منظور خریداری بسته ترافیک ایران شاتل لند تنها کافیست پس از ورود در سایت https://my.shatel.ir بسته مورد نظر خود را خریداری نمایید.

 

 

 

جشنواره فروش اشتراک نماوا

 

 

ارایه خدمات نماوا به صورت اشتراک ماهانه

بعد از ماه‌ها تلاش و کار روی سرویس تماشای آنلاین نماوا و بررسی بازخوردها و پیشنهادهای بسیار ارزش‌مند شما عزیزان، بر آن شدیم تا سیستم اشتراکی را در نماوا راه اندازی کرده و مدل مالی و پرداختی کاربران را به کلی تغییر دهیم تا شما عزیزان تجربه ای ناب و تکرار نشدنی را در نماوا تجربه کنید.
همان‌طور که می‌دانید، پیش از این برای تماشای هر فیلم، آن فیلم را خریداری و یک تراکنش انجام می‌شد (و یا از اعتبار و کیف پول استفاده می‌شد)؛ اما حالا با یک بار پرداخت و خرید اشتراک، می‌توانید به تمامی فیلم‌ها و سریال‌های موجود در نماوا دسترسی داشته باشید و دیگر نیاز به هیچ‌گونه پرداخت جداگانه برای خرید فیلم‌ها نخواهد بود.
شما در مدت اشتراک خریداری شده، دسترسی نامحدود به همه چیز خواهید داشت و می‌توانید همه فیلم‌های جدید و قدیمی را تماشا کنید و لذت ببرید.
تلاش ما بر این است تا بتوانیم هر روز عنوان‌های جدید و فاخر بیش‌تری را به مجموعه فیلم‌ها و سریال‌های نماوا اضافه کنیم تا در مدت اشتراک خود، همیشه از محتواهای جذاب ما غافل‌گیر شوید و بیش‌تر لذت ببرید.
برای تماشای فیلم‌های نماوا، از این پس تنها به یک بار خرید اشتراک نیاز دارید تا بتوانید تمامی فیلم‌های نماوا را در مدت اشتراک خود تماشا کنید. 

 

کاربران گرامی، در صورت وجود هرگونه ابهام می توانید به بخش سوالات متداول مراجعه نمایید.