جشنواره زمستانی شاتل لند
از 1 دی تا 30 بهمن 1395

  

 

آغاز جشنواره زمستانی شاتل لند

شاتل لند به منظور افزایش رضایت هرچه بیشتر کاربران این سایت، بسته های ویژه‌ای را در قالب جشنواره زمستانی در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد. در این جشنواره بسته "اشتراک نماوا + ترافیک نامحدود شاتل لند" شامل یک ماه اشتراک وب سایت نماوا به همراه یک ماه ترافیک نامحدود مجموعه وب سایت های شاتل لند(نماوا، تک شات) به ارزش واقعی 30 هزار تومان خواهد بود که با تخفیف پنجاه درصدی با قیمت 15 هزار تومان عرضه می‌شود. همچنین دومین بسته ارایه شده در این جشنواره بسته "ترافیک نامحدود شاتل لند" به ارزش واقعی 20 هزار تومان با قیمت 10 هزار تومان ارایه می‌شود که با خرید این بسته ترافیک مصرفی مجموعه وب سایت های شاتل لند، نماوا، تک شات به مدت یک ماه رایگان محاسبه می گردد.
کاربران گرامی می توانند از تاریخ 1 دی تا 30 بهمن ۱۳۹۵ با شرکت در جشنواره زمستانی شاتل لند و خرید بسته ها از سایت مای شاتل از تخفیف پنجاه درصدی استفاده نمایند.


• بسته یک ماهه اشتراک نماوا + ترافیک نامحدو شاتل لند

o قیمت واقعی 30000 تومان قیمت جشنواره 15000 تومان

 

• بسته ترافیک نامحدود شاتل لند

o قیمت واقعای بسته 20000 تومان قیمت جشنواره 10000 تومان 

 

زمان فعال‌سازی بسته‌‌های شاتل‌لند:

 

بسته خریداری شده از همان لحظه به مدت یک ماه فعال می باشد و کاربران می توانند در طی یک ماه از تمامی وب سایت های شاتل لند، نماوا و تک شات بدون مصرف ترافیک استفاده نمایند. به منظور خریداری بسته های ویژه شاتل لند تنها کافیست پس از ورود در سایت https://my.shatel.ir بسته مورد نظر خود را خریداری نمایید.

 

 

 

جشنواره فروش اشتراک نماوا

 

 

ارایه خدمات نماوا به صورت اشتراک ماهانه

بعد از ماه‌ها تلاش و کار روی سرویس تماشای آنلاین نماوا و بررسی بازخوردها و پیشنهادهای بسیار ارزش‌مند شما عزیزان، بر آن شدیم تا سیستم اشتراکی را در نماوا راه اندازی کرده و مدل مالی و پرداختی کاربران را به کلی تغییر دهیم تا شما عزیزان تجربه ای ناب و تکرار نشدنی را در نماوا تجربه کنید.
همان‌طور که می‌دانید، پیش از این برای تماشای هر فیلم، آن فیلم را خریداری و یک تراکنش انجام می‌شد (و یا از اعتبار و کیف پول استفاده می‌شد)؛ اما حالا با یک بار پرداخت و خرید اشتراک، می‌توانید به تمامی فیلم‌ها و سریال‌های موجود در نماوا دست‌رسی داشته باشید و دیگر نیاز به هیچ‌گونه پرداخت جداگانه برای خرید فیلم‌ها نخواهد بود.
شما در مدت اشتراک خریداری شده، دسترسی نامحدود به همه چیز خواهید داشت و می‌توانید همه فیلم‌های جدید و قدیمی را تماشا کنید و لذت ببرید.
تلاش ما بر این است تا بتوانیم هر روز عنوان‌های جدید و فاخر بیش‌تری را به مجموعه فیلم‌ها و سریال‌های نماوا اضافه کنیم تا در مدت اشتراک خود، همیشه از محتواهای جذاب ما غافل‌گیر شوید و بیش‌تر لذت ببرید.
برای تماشای فیلم‌های نماوا، از این پس تنها به یک بار خرید اشتراک نیاز دارید تا بتوانید تمامی فیلم‌های نماوا را در مدت اشتراک خود تماشا کنید. 

 

کاربران گرامی، در صورت وجود هرگونه ابهام می توانید به بخش سوالات متداول مراجعه نمایید.