شاتل لند پورتال جامعی است برای پاسخ گویی به همه نیازهای آنلاین کاربران. با توجه به برنامه ریزی های انجام شده بخش های متعدد و متنوعی در آینده نزدیک به بخش های موجود شاتل لند اضافه خواهد شد که رضایت کاربران را تامین کند. شاتل لند در حال حاضر شامل بخش های دانلودسنتر، آپلودسنتر، گیم سنتر است که می توانید با مراجعه به هر بخش از سرویس های یاد شده استفاده کنید.


ویژگی های هریک از بخش های یاد شده را می توان به طور خلاصه به صورت زیر عنوان کرد :

 

1. آپلودسنتر

آپلودسنتر شاتل‌لند، فضایی ایمن برای نگهداری و انتقال فایل‌های شماست. دسترسی سریع به فایل‌ها، انتقال از سایر سرورها (Leech)، مدیریت آسان فایل‌ها وسرعت بالای آپلود از ویژگی‌های منحصر به فرد آپلودسنتر شاتل‌لند است. در نخستین فاز از پروژه راه‌اندازی این آپلودسنتر، کاربران شاتل از 150 گیگابایت فضای رایگان بهره‌مند شده‌اند. امید می‌رود که در فاز بعدی این پروژه بتوانیم شرایط استفاده از آپلودسنتر را برای تمامی کاربران شاتل‌لند فراهم گردانیم.

 

2. دانلودسنتر

در دانلودسنتر شاتل‌لند تلاش کردیم، تمامی نیازهای کاربران برای دسترسی سریع و آسان به محتوای کاربردی در حوزه‌های مختلف را هم‌ زمان فراهم آوریم.

• دانلود آخرین نسخه نرم‌افزارهای کاربردی به همراه فایل ویدیویی آموزش نصب
• یادگیری زبان انگلیسی با آخرین متد آموزشی در بخش‌های اصول گرامر، لغات،کتاب داستان و .. در قالب فایل‌های صوتی و تصویری
• تازه‌ترین و جذاب‌ترین مستندهای روز دنیا به همراه ویدیوهای مربوط به پیش نمایش (تریلر) آن‌ها در ژانرهای مختلف
• ویدیوهای آموزشی در بخش‌های فنی مهندسی، گرافیک، علمی پژوهشی و عمومی


3. گیم‌سنتر

گیم سنتر شاتل‌لند با قرار دادن بازی‌های نوستالژی در کنار بازی‌های جدید، مجموعه جامعی از بازی‌ها را در اختیار طرفداران بازی‌‌های کامپیوتری قرار داده است. به‌روزرسانی جدیدترین بازی‌ها به همراه پیش‌نمایش‌های (تریلرها) جذاب، از ویژگی‌های برجسته گیم‌سنتر شاتل‌لند است. این بخش آرشیوی کامل از بازی‌های ویندوز، اندروید، مک، فلش، Xbox 360، PS4 ،PS3 و بازی‌های نوستالژی در اختیارتان قرار می‌دهد.